Αρχείο ημέρας 5 Σεπτεμβρίου 2018

Επιστολή Δ.Σ Συλλογου Γονέων & Κηδεμόνων προς τους γονείς

Το καλοκαίρι τελειώνει και μια νέα σχολική χρονιά σύντομα θα ξεκινήσει…..

Σε αυτό το σημείο θεωρούμε υποχρέωσή μας να ενημερώσουμε όλους τους γονείς και κηδεμόνες για τις αποφάσεις τις οποίες το ΔΣ του συλλόγου πήρε σε όλη αυτήν την διάρκεια των τελευταίων 2 ετών με μοναδικό στόχο την βελτίωση των συνθηκών μέσα στις οποίες τα παιδία μας καλούνται να ξεκινήσουν αυτό το μακρινό ταξίδι μόρφωσης και εισαγωγής τους στην σημερινή, σύγχρονη και απαιτητική κοινωνία. (περισσότερα…)