Αρχείο ημέρας 9 Ιανουαρίου 2021

Λήψη μέτρων για την έναρξη της δια ζώσης διδασκαλίας από Δευτέρα 11.01.2021

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες

Αγαπητοί/ές μαθητές/τριες

Με τις καλύτερες ευχές μας για το Νέο Έτος είμαστε έτοιμοι για να υποδεχτούμε τους/τις μαθητές/τριες μας με την επαναλειτουργία της δια ζώσης εκπαίδευσης από Δευτέρα 11.01.2021.

Η σχολική μας μονάδα θα λειτουργήσει κανονικά (Πρωινή ζώνη, Πρωινός Κύκλος και Ολοήμερο Πρόγραμμα)

Καθώς ένα από τα βασικότερα μελήματά μας αποτελεί η ασφάλεια όλων (μαθητών/τριών. εκπαιδευτικών και γονέων) και λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαιτερότητες της σχολικής μας μονάδας, σας ενημερώνουμε ότι: (περισσότερα…)