Αρχείο ημέρας 7 Φεβρουαρίου 2021

Ενημέρωση γονέων & κηδεμόνων

Δικαιολόγηση απουσιών για απουσίες μαθητών/τριών που συνοικούν με άτομα που ανήκουν σε ομάδες αυξημένου κινδύνου και στην ένταξή  τους στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Σας ενημερώνουμε για τις προυποθέσεις που απαιτούνται σύμφωνα με το ΦΕΚ 544τβ/ 6-2-2021 για τη δικαιολόγηση των απουσιών των μαθητών/τριών, τον έλεγχο των δικαιολογητικών και προυποθέσεων που απαιτούνται για την ένταξή τους στην εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Πατήστε εδώ για να ανοιξετε το ΦΕΚ

και εδώ 37095-1436 (φεκ4011τβ) Καθορισμός έννοιας ευπαθών ομάδων εργαζομενων…

Για κάθε διευκρίνηση η διέυθυνση του σχολείου είναι στη διάθεσή σας.