Αρχείο ημέρας 21 Σεπτεμβρίου 2021

Ευχαριστήρια Επιστολή

Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τη μη κερδοσκοπική εταιρείαLibrary for All για την άμεση ανταπόκριση και ευγενική προσφορά τους, να μας παρέχουν λογοτεχικά βιβλία, εμπλουτίζοντας με αυτό τον τρόπο τη βιβλιοθήκη και δίνοντας κίνητρο στους/στις μαθητές/τριές μας να έρθουν σε επαφή και να απολαύσουν νέα λογοτεχνικά βιβλία.

Το σχολείο μας, στα πλαίσια των δράσεων του στην εξεύρεση συνεργασιών με φορείς, χαιρετίζει με ευγνωμοσύνη  τέτοιου είδους ευγενικές προσφορές!

Ευελπιστούμε στη συνέχιση της μεταξύ μας συνεργασίας.

• DSC08434
  • DSC08435