Αρχική » Ανακοινώσεις του σχολείου » Οδηγίες σύνδεσης στην πλατφόρμα WEBEX

Οδηγίες σύνδεσης στην πλατφόρμα WEBEX

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες

Ήδη από χθες΄το απόγευμα, ημέρα Τρίτη, 17.11.2020, σας αποστάλησαν τα ωρολόγια προγράμματα για κάθε τμήμα.

Κάτω από το ωρολόγιο πρόγραμμα υπάρχουν τα Link των ηλεκτρονικών αιθουσων του κάθε εκαπιδευτικού που διδάσκει στο τμήμα.

Πατώντας στο Link αυτό μπορείτε να μπείτα στην ηλεκτρονική αίθουσα του κάθε εκπαιδευτικού.

Πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για να διαβάσετε λεπτομερείς οδηγίες:

Οδηγίες χρήσης πλατφόρμας WEBEX για μαθητές-γονεις

ΣΗΜ. Ο νέος σύνδεσμος όλων των εκπαιδευτικών έχει τη μορφή:https://minedu-primary2.webex.com/meet/  (και το όνομα χρήστη του/της εκαπιδευτικού)

Επίσης, όσοι/ες ρωτούν για ηλεκτρονικό εξοπλισμό που δύναται να παρασχεθεί σε μαθητές/τριες, σας ενημερώνουμε ότι δεν έχουμε παραλάβει τίποτα. Σε περίπτωση που παραλάβουμε θα σας ειδοποιήσουμε άμεσα.

Για ευνόητους λόγους δεν δημοσιοποιούμε τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις δημόσια.