Αρχική » Ανακοινώσεις του σχολείου » Κυκλοφοριακή Αγωγή & Οδική Ασφάλεια

Κυκλοφοριακή Αγωγή & Οδική Ασφάλεια

Την Πέμπτη 07.11.2019, πραγματοποιήθηκε επιμόρφωση των μαθητών/τριών μας σε θέματα Οδικής Ασφάλειας και Κυκλοφοριακής Αγωγής από επιμορφωτική ομάδας της Τροχαίας Θεσσαλονίκης, στα πλαίσια της Θεματικής Εβδομάδας για την ΠρόληψηΑντιμετώπιση και Διαχείριση Κρίσεων και Έκτακτων Αναγκών.

• jquery slider
slider jquery by WOWSlider.com v8.8

Όλοι/ες οι μαθητές/τριες της σχολικής μας μονάδας ενημερώθηκαν για ζητήματα οδικής ασφάλειας με σκοπό να καλλιεργηθεί σωστή οδική παιδεία και αγωγή για την αποφυγή και πρόληψη των τροχαίων ατυχημάτων.

Ευχαριστούμε θερμά την ανθ/μο  Μπαγγέα Βασιλική, την ανθ/μο Μαργαριτίδου Ειρήνη και την αστυνόμο Α’ Ψωμιάδου Θεολογία για τον επαγγελματισμό και την παιδαγωγική ευαισθησία που επέδειξαν κατά τη διάρκεια της επιμορφωτικής μας συνάντησης.

• DSC07574
  • DSC07578