Αρχική » Ανακοινώσεις του σχολείου » Αποτίμηση πρώτης ημέρας τηλεδιάσκεψης

Αποτίμηση πρώτης ημέρας τηλεδιάσκεψης

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες

Δυστυχώς σήμερα, πρώτη ημέρα τηλεδιάσκεψης, υπήρχαν πολλά προβλήματα στη σύνδεση στην πλατφόρμα webex.

Οι εκπαιδευτικοί μου εξέφρασαν πλήθος προβλημάτων που και οι ίδιοι αντιμετώπισαν αλλά και προβλήματα που είχατε κι εσείς οι ίδιοι στη σύνδεσή σας στην πλατφόρμα.

Τα προβλήματα μπορεί να είναι πολλαπλά αλλά και κυρίως τεχνικής φύσεως που δεν οφείλονται σε εσάς ή εμάς και που δυστυχώς και πάλι τα περιμέναμε.

Να ευχαριστήσω τους/τις συναδέλφους/ισσες μου εκπαιδευτικούς  για την υπομονή, τη συνέπεια και υπευθυνότητα που επιδεικνύουν, προσπαθώντας κάτω από αντίξοες συνθήκες να επιτελέσουν το παιδαγωγικό τους έργο, παραμένοντας καθόλη τη διάρκεια στη θέση τους και προσπαθώντας να επανασυνδεθούν.

Ευχαριστώ θερμά κι εσάς τουςγονείς για την κατανόησή σας και την υπομονή σας.

Κωνσταντίνος Βασιλειάδης