Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες
Σας γνωστοποιούμε για την αμεσότερη ενημέρωσή σας, ενεργοποιήσαμε τη λειτουργία του πληροφοριακού συστήματος myschool, η οποία μας δίνει τη δυνατότητα ταχύτερης ενημέρωσής σας, μέσω e-mail.
Ήδη είμαστε στις τελευταίες καταχωρίσεις των e-mail που μας έχετε δώσει.
Παρακαλούμε, όλους εσάς που ακόμα δεν έχετε ενημερώσει τα στοιχεία επικοινωνίας σας, να μας ενημερώσετε άμεσα.
Αξιοποιώντας αυτή τη λειτουργικότητα, πέραν της άμεσης, ταχύτερης και έγκυρης ενημέρωσή σας, μειώνουμε και το κόστος της σχολικής μονάδας, με όλες τις επιπρόσθετες ωφέλειες, που θεωρώ ότι είναι κατανοητές από όλους/ες.
Με εκτίμηση
Ο Διευθυντής της σχολικής μονάδας
Κωνσταντίνος Βασιλειάδης