Αρχείο ημέρας 12 Σεπτεμβρίου 2018

Ανακοίνωση -Πρόσκληση για συνάντηση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ανακοινώνουμε ότι την Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 16:15 μ.μ. θα πραματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου μας ενημερωτική συνάντηση γονέων και κηδεμόνων των μαθητών/τριών που παρακολουθούν το πρόγραμμα  του Ολοήμερου.

Θεωρούμε απαραίτητη την παρουσία σας για να συζητήσουμε θέματα που αφορούν την λειτουργία του ολοήμερου π.χ. σίτιση.

Ο Δ/ντής του σχολείου

Κωνσταντίνος Βασιλειάδης

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι το Ολοήμερο Πρόγραμμα θα λειτουργεί σε πλήρη ανάπτυξη για όλα τα τμήματα από αύριο Πέμπτη 13.09.2018, που σημαίνει ότι όλοι/ες οι εγγεγραμμένοι/ες μαθητές/τριες μπορούν να το παρακολουθήσουν.