Αγαπητοί γονείς & Κηδεμόνες
Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα, Τετάρτη 16.12.2020, απεστάλθηκαν στην ηλεκτρονική σας αλληλογραφία οι βαθμολογίες του Α’ τριμήνου.
Για όσους δεν παρέλαβαν τη βαθμολογία του παιδιού τους, παρακαλώ να επικοινωνήσετε με τη σχολική μονάδα.
Λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαίτερες συνθήκες και δυσκολίες επικοινωνίας, έχει προγραμματιστεί και ενημέρωση για όσους γονείς επιθυμούν να ενημερωθούν για κάτι που τους απασχολεί σχετικά με την πρόοδο και αγωγή του παιδιού τους.
Η προγραμματισμένη ενημέρωση είναι για την Τετάρτη 23.12.2020 και ώρα 13:15-14:00. Οι γονείς μπορούν να επισκέπτονται την ηλεκτρονική αίθουσα του/της εκπαιδευτικού και να συνομιλούν για ένα σύντομο χρονικό διάστημα μαζί του/της.
Ζητούμε την κατανόησή σας για τις δυσκολίες της επικοινωνίας και παρακαλούμε για το σεβασμό στο χρόνο (όχι παραπάνω από πέντε λεπτά και αν κριθεί απαραίτητο να συνομιλήσετε με τον/την εκπαιδευτικό).
Η γενική εικόνα της τάξης καθώς και οι ευχές μας προς όλους/ες τους μαθητές/τριες και εσάς θα δοθούν και κατά τη διάρκεια των μαθημάτων της τελευταίας ημέρας,
Ευελπιστούμε σύντομα να ξαναβρεθούμε υπό κανονικές συνθήκες.
Για οποιαδήποτε διευκρίνηση είμαστε στη διάθεσή σας.
Με εκτίμηση
Ο Διευθυντής
Κ. Βασιλειάδης