Οι μαθητές/τριές μας της Β’ τάξης επισκέφθηκαν το Ολυμπιακό Μουσείο και ήρθαν σε επαφή και γνωριμία με αθλήματα, γνωρίζοντας και κατανοώντας τη σημασία του αθλητισμού για την ψυχική και σωματική μας υγεία.
Αρχική » Ανακοινώσεις του σχολείου » Η Β’ τάξη στο Ολυμπιακό Μουσείο
Οι μαθητές/τριές μας της Β’ τάξης επισκέφθηκαν το Ολυμπιακό Μουσείο και ήρθαν σε επαφή και γνωριμία με αθλήματα, γνωρίζοντας και κατανοώντας τη σημασία του αθλητισμού για την ψυχική και σωματική μας υγεία.