Αρχείο ημέρας 12 Μαρτίου 2020

Ενημέρωση σχετικά με την προσωρινή αναστολή λειτουργίας των εκπαιδευτικών δομών

Όπως ήδη γνωρίζετε, μετά και τη δημοσιοποίηση του ΦΕΚ 783/10.03.2020, περί προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας των εκπαιδευτικών δομών για το χρονικό διάστημα από 11.03.2020 έως και 24.03.2020, πάσης φύσεως, δια ζώσης εκπαιδευτικές λειτουργίες που απαιτούν φυσική παρουσία, αναστέλλονται.

Βάσει αυτού, οι διοικητικές λειτουργίες της σχολικής μας μονάδας συνεχίζονται κανονικά. (περισσότερα…)