Αρχείο ημέρας 5 Μαΐου 2021

Έναρξη δια ζώσης λειτουργίας της σχολικής μας μονάδας-Ενημέρωση (συνεχής ενημέρωση)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Αγαπητοί/ές μαθητές/τριες

Ο Διευθυντής και οι Εκπαιδευτικοί της σχολικής μας μονάδας σας εύχονται Χρόνια Πολλά και σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα 10.05.2021 ξεκινά η δια ζώσης εκπαίδευση.

Τόσο η πρωινή υποδοχή όσο και το ολοήμερο πρόγραμμα θα λειτουργήσουν κανονικά.

Η Σίτιση θα ξεκινήσει κανονικά

Για την απρόσκοπτη επανέναρξη και συνέχιση της δια ζώσης λειτουργίας  της σχολικής μας μονάδας σας ενημερώνουμε και για τη διενέργεια self test που θα πρέπει να ακολουθηθεί.

Για τη δική σας ευκολία σας παρουσιάζουμε τα βασικά σημεία της σχετικής ΚΥΑ (Αριθμ. Δ1α/ΓΠ.οικ. 27707) με τη μορφή ερωτήσεων απαντήσεων: (περισσότερα…)