Αρχείο ημέρας 8 Οκτωβρίου 2021

Ανακοίνωση Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς,

Σας προσκαλούμε να πάρετε μέρος στην Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 18 /10/2021 και ώρα 5μμ στο χώρο του σχολείου.

Τα θέματα της  Γενικής Συνέλευσης είναι τα εξής:

• Διενέργεια  εκλογών για την σύσταση νέου Συλλόγου.
  • Ενημέρωση και απολογισμός δράσεων του συλλόγου για τα σχολικά έτη 2019-2020-2021.

Παρακαλούμε τους γονείς που ενδιαφέρονται να πάρουν μέρος στις εκλογές για την σύσταση του νέου συλλόγου να επικοινωνήσουν με τον κ Αστέριο Πονηρό   στο τηλ.6976862452  έως και την  Παρασκευή   15/10/21.

Σε περίπτωση μη απαρτίας η Γενική Συνέλευση θα γίνει την Δευτέρα  25/10/2021 ίδια ώρα

Σας καλούμε όλους να στηρίξετε με την παρουσία σας στη συνέλευση τον σύλλογο μας.

Το Δ.Σ.