Σας ενημερώνουμε ότι αύριο, ημέρα Παρασκευή 1.12.2017, θα πραγματοποιηθούν στο σχολείο μας εκδηλώσεις με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με αναπηρία.
Ευχαριστούμε την εκπαιδευτικό κ Καραστερίου Πασχαλίνα για την οργάνωση και συντονισμό της όλης δράσης, καθώς και όλους/όλες τους/τις εκπαιδευτικούς που συμμετείχαν στο σχεδιασμό για την καλύτερη ενημέρωση και ευαισθητοποίηση των μαθητών/τριών μας και της σχολικής κοινότητας.
Το πρόγραμμα της δράσης μπορείτε να το δείτε ΕΔΩ