Αποκριάτικος Χορός

Ο Σύλλογος γονέων & κηδεμόνων σας προσκαλεί στον αποκριάτικο χορό που θα γίνει στις 4.2.2018 ημέρα Κυριακή και ώρα 12:00 στον πολυχώρο δεξιώσεων Rose Garden.

Παρακαλείσθε όσοι επιθυμείτε να προσέλθετε να παραλάβετε προσκλήσεις σπό το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Η ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων:

Με χαρά ενημερώνουμε όλους τους γονείς πως ο αποκριάτικος χορός του σχολείου μας θα γίνει την Κυριακή στις 4/2/2018 και ώρα 12 το μεσημέρι στον πολυχώρο εκδηλώσεων Rose Garden.

Σας περιμένουμε όλους να περάσουμε μια μέρα με αποκριάτικους χορούς, ντυμένοι καρναβάλια, να φάμε και να πιούμε. Με πολλές εκπλήξεις, μέχρι να κουραστούν οι μικροί μας ήρωες! Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαιτέρα!

Για πληροφορίες σχετικά αλλά για τις προσκλήσεις μπορείτε να απευθυνθείτε μέχρι την Παρασκευή 26/01/2018, στα μέλη του Δ.Σ. τα πρωϊνά και την Τετάρτη απόγευμα 5:30-8:00 που γίνονται τα μαθήματα ρομποτικής.

Παρακαλούμε θερμά να προμηθευτείτε έγκαιρα προσκλήσεις γιατί πρέπει να ενημερώσουμε το μαγαζί, για τον αριθμό των ατόμων για την προετοιμασία του φαγητού!

Με τιμή

Το Δ.Σ.